en pl
logo
baner
SOLARIS OPTICS S.A.

Podzespoły optyczne & Modulatory laserowe

Solaris Optics S.A. - na rynku od 1991

Solaris Optics S.A. produkuje precyzyjne elementy optyczne do zastosowań ogólnych, a także elementy i układy specyficzne, o parametrach sprecyzowanych przez klienta. Produkujemy również laserowe modulatory elektro-optyczne.

Solaris Optics S.A. posiada certyfikat ISO9001:2008 potwierdzany przez firmę certyfikującą TÜV Rheinland. Jesteśmy autoryzowanym dostawcą komponentów optycznych dla najlepszych światowych firm.

Nasi pracownicy, wykwalifikowani i posiadający duże doświadczenie optycy i mechanicy precyzyjni, jak również pracownicy nadzoru – specjaliści inżynierowie i naukowcy są dumni z osiągniętego sukcesu. Są gwarantem ciągłego, efektywnego rozwoju naszej firmy.

 

W latach 2014 i 2015 Firma Solaris Optics S.A.  realizować będzie projekt inwestycyjny finansowany w ramach programu POIG.

W związku z tym,  od dnia 05-06-2014r., będą umieszczane zapytania ofertowe na inwestycje w środki trwałe,  realizowane w ramach projektu pt. „Linia technologiczna do produkcji nowego typu obiektywów dedykowanych do fotolitografii bezmaskowej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 4.4. Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym.

Zapytania ofertowe będą prowadzone zgodnie z zasadą konkurencyjności i nie stanowi przedmiotu zamówienia publicznego regulowanego ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (t. jedn.: Dz. U z 2013r., poz. 907 ze zm.).

obrazek

punkt Kontakt

Tel. +48 22 4833986info@solarisoptics.com.pl
Fundus Camera project

punkt Fundus Camera projectlogo
Copyright © SOLARIS OPTICS S.A. 2011
Power & Design by gostudio.pl
Tel. +48 224833986, e-mail: info@solarisoptics.com.pl